HAKKIMIZDA

KASAP SADIK - 1958 den beri


Kasap Sadık 1958 yılında ilk olarak Orhangazi'nin Gürle köyünde kurulmuştur. 3 nesildir devam eden Kasap Sadık 1958 yılından günümüze kadar Orhangazi Merkez, Orhangazi Bursa Karayolu üzerinde olmak üzere 3 şube ile hizmet vermektedir.

Kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışına sahip Kasap Sadık, yüksek kalite et ve et ürünlerini en hijyenik koşullarda müşterilerine ulaştırmaktadır. Et ve et mamüllerini kaliteli hizmet anlayışı ile beraber modern şartlarda müşterilerine sunan Kasap Sadık, Orhangazi Gürle köyünde ilk şubesi, Orhangazi Merkez'de açılan iki şubesi ve Orhangazi Bursa Karayolu üzerindeki şubesiyle 50 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam etmektedir.


NEDEN KASAP SADIK ?
NEDEN % 100 LEZZETİN SIRRI

Hazır almıyoruz , Biz yetiştiriyoruz. Kaliteli hayvanlardan, lezzet olarak elde edilen verimin alınabilmesi için, buzağı iken verilecek süt verilen yem'in kalitesi, bir çok yemin karıştırılarak verilmesi, yem karışımının düzenli kilolarda yapılması, düzenli saatler arası yemlenmesi ve 14-17 ay içerisinde kesime girmesinden kaynaklıdır.